Мембрана Delta-Roof від Dorken

Мембрана Delta-Roof від Dorken

31січня


Універсальний підкладковий шар DELTA-ROOFУ багатьох замовників, покупців бітумної черепиці, виникає логічне запитання, що таке підкладковий килим під бітумну черепицю (м'яку покрівлю), для чого він потрібен і яку функцію виконує.
 
Давайте розберемося, що ж являє собою "підкладковий килим" - це розділюючий прошарок між підставою для настилу бітумної черепіци- OSB-3 (вологостійка фанера) або суцільний дерев'яний настил і самої бітумною черепицею.
Хочу звернути Вашу увагу на те, що використання "підкладкового килима" при укладанні бітумної черепиці є обов'язковою мірою для отримання "Гарантійного сертифікату". У кожного виробника бітумної черепиці, є керівництво по монтажу з докладним описом монтажу того чи іншого вузла в покрівельній системі і всі вони єдині, що при малих кутах ухилу, до 22 градусів, використання підкладки, є невід'ємна частина покрівельного "пирога" і його використання обов'язково для всіх видів бітумних черепиці.
Є безліч підкладкових килимів, розрізняються вони-за своїм складом, по країні виробникові і за функціональними характеристиками і параметрами.
Хочу звернути Вашу увагу на універсальний підкладковий килим Delta Roof, виробником якого є німецька фірма DORKEN - цей продукт був створений ними спеціально для використання, як в жарких країнах, так і в країнах з холодним і мінливим кліматом, що і є його універсальністю .Добавлю, Delta Roof-це продукт, який не містить в собі бітумні матеріали, але в одночас абсолютно стійкий до бітумних матеріалів. Що це означає, запитаєте Ви, а це значить, що Delta Roof сумісний з будь- якою бітумною черепицею, будь то окислена, СБС або АПП модифікована черепиця, що і дозволяє називати Delta-Roof-універсальним підкладковим килимом.
 
Delta Roof-це сильна і стійка на розрив диффузионная мембрана, як підкладковий килим для покрівель з бітумною черепицею, є дуже легким і при цьому не містить в собі бітумні матеріали, так само забезпечує високу стійкість до стирання і запобігає ковзанню по ньому.
-Міцна армована сітка робить плівку надзвичайно міцною на розрив, навіть під впливом сильного вітру і спеціально розроблена для американського і канадського ринку, що б максимально забезпечити захист для вентильованих скатних покрівель з бітумної черепицею.
-Абсолютно стійка до бітумних матеріалів (клеїв, мастик і т.д.).
-Чи легким і простим в установці, і в той же час набагато міцнішим і практичним, ніж звичайні підкладальні килими з рулонних бітумних матеріалів.
-Монтується на суцільний настил.
-Можна проводити монтаж в холодну пору року, залишається стабільним при низьких температурах до -40 градусів, не пливе і не тягнеться при високих температурах, що дозволяє виробляти монтаж в жаркий період року, на відміну від конкурентів.
Забезпечує чудовий захист скатної покрівлі та її основи від дощової і талої води, снігу, вітру і пилу.
-Низька паропроникність 0,415г / м2 / 24ч. допомогає запобігти викривленню і здуттю бітумної плитки при випарюванні вологи, викликаного нагріванням і викривленням суцільного настилу.
-Може використовуватися для консервації покрівлі, в зимову пору року.
-Термін ультрафіолетової стабільності 6 місяців.
Температурна стабільність від -40градусов до +80 градусів.
Підведемо підсумок.
Застосування Delta Roof як суцільного і часткового підкладкового килима, на покрівлі з верхнім покриттям з бітумної черепіци- гарантійні зобов'язання заводів виробників бітумної черепиці не знімаються, внаслідок відсутності у Delta Roof якого б то не було в своєму складі бітуму, що могло б призвести до змішування різних за хімічними властивостями бітумних матеріалів і призвести до згубних наслідків .Можливо монтувати в будь-який час року, а також консервувати об'єкти на термін до 6-ти місяців. Збільшує термін служби всього покрівельного покриття за рахунок збереження OSB плити, так як Roof має паропроникність і виводить вологу.
Вибір за вами.