Фасад зі сланцю - динамічна кладка

Фасад зі сланцю - динамічна кладка

03жовтня

В епоху, що характеризується метушливим темпом і високими технологіями, постійні цінності і традиції мають особливе значення. Архітектура як вираз нашого ставлення до життя і як до культурного стандарту, безумовно, є однією з цих конкретних цінностей. Це пов'язує традиції з майбутнім, естетику з функціональністю. І тут природні матеріали набувають все більшого значення - сланець один з них.
Різні типи покриттів і чудова якість сланцю, гармонують з усіма архітектурними стилями, починаючи від класичних конструкцій і закінчуючи сучасною архітектурою, завдяки конструктивним рішенням використання сланцю на дахах і фасадах.
В результаті передових методів обробки каменю, дорогоцінний будівельний матеріал сланець став найкращим співвідношенням ціни і якості протягом останніх кількох років. Порівнюючи витрати на придбання сланцю і його термін служби більше 100 років, він надзвичайно економічний. Розробка ефективних методів укладання, таких як динамічна кладка, означає, що в наші дні будь-яка людина може дозволити собі використання сланцю в будівництві. Крім того, дах або фасад, зроблений з цього традиційного європейського матеріалу, є чимось особливим, тому що, як і у випадку з усіма натуральними продуктами, кожна сланцева плитка - унікальна.
Що ж собою являє динамічна форма укладання сланцю на фасаді будівлі?