Про нас

Компанія DAFA є офіційним представником і імпортером в Україні елітних високоякісних покрівельних та фасадних матеріалів з Німеччини та Іспанії.
  
Наша компанія пропонує матеріали які перевірені часом і відмінно зарекомендували себе на світовому ринку будівельних матеріалів. Вибір форм і колірної гами нашої продукції настільки великий, дозволяючи втілити в життя, як класичні, так і найсміливіші дизайнерські рішення. З продукцією від компанії DAFA покрівля та фасад Вашого будинку придбає неповторний, незмінний, індивідуальний вигляд.
  
Ми напряму співпрацюємо з нашими постачальниками і добре розбираємося в виробництві. Таким чином, ми контролюємо весь процес доставки матеріалів від виробника до покупця, гарантуючи якість нашого товару. Наша продукція проходить європейську сертифікацію якості і є екологічно чистим матеріалом.
 
Високоякісні матеріали, надані нашою компанією це розумне капіталовкладення і надійний захист Вашого будинку на багато поколінь.
 
Кожному клієнту DAFA надає індивідуальний підхід, професійну консультацію, що включає підбір і точний розрахунок необхідних матеріалів, а подарунки і сезонні акції будуть приємним бонусом.
Компанія DAFA тісно співпрацює з архітекторами, дизайнерами і розвиває дилерську мережу по всій Україні.