Фасад зі сланцю - прямолінійний стиль

10листопада


Фасад зі сланцю - прямолінійний стиль.

Сланцевий фасад в прямолінійному стилі вважається найдешевшим і шикарним варіантом з облаштування будинку.


 

Свого часу горизонтальний метод укладання сланцю встановив новий стандарт в сланцевих фасадах. Завдяки невеликій кількості сланцевих плиток, які необхідні для монтажу одного м2 фасаду, простоті монтажу і низьким матеріальним витратам, цей метод став найпопулярнішим не тільки в Європі а й у нас.

 


При зведенні фасадів в прямолінійному горизонтальному стилі, інвестор отримує прямі і сучасні лінії, благородний оксамитовий блиск сланцю і високу тривалість життя фасаду зі сланцю.
Основним областями застосування горизонтального сланцевого покриття є не тільки сучасні будинки, а й широкомасштабні фасади в житловому або комерційному будівництві, а також широко застосовуються при реконструкції будівель.


 

Цей вид покриття фасадів укладається прямокутними сланцевими пластинами з перехлестом виключно по висоті, і фіксуються спеціальними гачками, скобами або саморізами.

 


Інноваційний кріплення в поєднанні з традиційною укладанням забезпечує результат найсучаснішою оптики фасаду за дуже привабливою ціною.

Монтаж сланцю на скоби:

 


Для раціонального і більш приємного сприйняття великих фасадів рекомендується використовувати сланцеву плитку розміром 60/35 см (5,6 шт / м2) або ж 60/30 см (6,6 шт / м2).

Монтаж сланцю на кляммер:
 
 


 Для невеликих фасадних поверхонь підходять сланцеві пластини з розмірами 50/25 см (10 шт / м2), 40/25 см (12,5 шт / м2) або для зовсім невеликих площ фасадів 40/20 см, 35/25 см., або ж 30/20 см.

 
Сланцеві пластини ефективно і легко монтуються на горизонтальні рейки, двома спеціальними гаками з нержавіючої сталі для сланцю або ж на саморізи. Висота перекриття становить всього 40-50 мм. Бічне перекриття в цьому методі монтажу сланцю відсутня, так як немає необхідності.

Монтаж сланцю на саморіз: